Resultats i calendari de Lliga de les Nacions

Grup A1

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 Alemanya 0 - 0 França Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 09.09.2018
09/09 França 2 - 1 Holanda Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 Holanda 3 - 0 Alemanya Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 França 2 - 1 Alemanya Fi

Jornada 5ª

16.11.2018 - 16.11.2018
16/11 Holanda 2 - 0 França Fi

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 Alemanya 2 - 2 Holanda Fi

Classificació del grup A1 en la jornada 6ª

EQUIP PTOS TOTALS A casa FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Holanda 7 4 2 1 1 8 4 2 2 0 0 5 0 2 0 1 1 3 4
2 França 7 4 2 1 1 4 4 2 2 0 0 4 2 2 0 1 1 0 2
3 Alemanya 2 4 0 2 2 3 7 2 0 2 0 2 2 2 0 0 2 1 5

Grup A2

Jornada 1ª

08.09.2018 - 08.09.2018
08/09 Suïssa 6 - 0 Islàndia Fi

Jornada 2ª

11.09.2018 - 11.09.2018
11/09 Islàndia 0 - 3 Bèlgica Fi

Jornada 3ª

12.10.2018 - 12.10.2018
12/10 Bèlgica 2 - 1 Suïssa Fi

Jornada 4ª

15.10.2018 - 15.10.2018
15/10 Islàndia 1 - 2 Suïssa Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 15.11.2018
15/11 Bèlgica 2 - 0 Islàndia Fi

Jornada 6ª

18.11.2018 - 18.11.2018
18/11 Suïssa 5 - 2 Bèlgica Fi

Classificació del grup A2 en la jornada 6ª

EQUIP PTOS TOTALS A casa FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Suïssa 9 4 3 0 1 14 5 2 2 0 0 11 2 2 1 0 1 3 3
2 Bèlgica 9 4 3 0 1 9 6 2 2 0 0 4 1 2 1 0 1 5 5
3 Islàndia 0 4 0 0 4 1 13 2 0 0 2 1 5 2 0 0 2 0 8

Grup A3

Jornada 1ª

07.09.2018 - 07.09.2018
07/09 Itàlia 1 - 1 Polònia Fi

Jornada 2ª

10.09.2018 - 10.09.2018
10/09 Portugal 1 - 0 Itàlia Fi

Jornada 3ª

11.10.2018 - 11.10.2018
11/10 Polònia 2 - 3 Portugal Fi

Jornada 4ª

14.10.2018 - 14.10.2018
14/10 Polònia 0 - 1 Itàlia Fi

Jornada 5ª

17.11.2018 - 17.11.2018
17/11 Itàlia 0 - 0 Portugal Fi

Jornada 6ª

20.11.2018 - 20.11.2018
20/11 Portugal 1 - 1 Polònia Fi

Classificació del grup A3 en la jornada 6ª

EQUIP PTOS TOTALS A casa FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Portugal 8 4 2 2 0 5 3 2 1 1 0 2 1 2 1 1 0 3 2
2 Itàlia 5 4 1 2 1 2 2 2 0 2 0 1 1 2 1 0 1 1 1
3 Polònia 2 4 0 2 2 4 6 2 0 0 2 2 4 2 0 2 0 2 2

Grup A4

Jornada 1ª

08.09.2018 - 08.09.2018
08/09 Anglaterra 1 - 2 Espanya Fi

Jornada 2ª

11.09.2018 - 11.09.2018
11/09 Espanya 6 - 0 Croàcia Fi

Jornada 3ª

12.10.2018 - 12.10.2018
12/10 Croàcia 0 - 0 Anglaterra Fi

Jornada 4ª

15.10.2018 - 15.10.2018
15/10 Espanya 2 - 3 Anglaterra Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 15.11.2018
15/11 Croàcia 3 - 2 Espanya Fi

Jornada 6ª

18.11.2018 - 18.11.2018
18/11 Anglaterra 2 - 1 Croàcia Fi

Classificació del grup A4 en la jornada 6ª

EQUIP PTOS TOTALS A casa FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Anglaterra 7 4 2 1 1 6 5 2 1 0 1 3 3 2 1 1 0 3 2
2 Espanya 6 4 2 0 2 12 7 2 1 0 1 8 3 2 1 0 1 4 4
3 Croàcia 4 4 1 1 2 4 10 2 1 1 0 3 2 2 0 0 2 1 8

Grup B1

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 República Txeca 1 - 2 Ucraïna Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 09.09.2018
09/09 Ucraïna 1 - 0 Eslovàquia Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 Eslovàquia 1 - 2 República Txeca Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 Ucraïna 1 - 0 República Txeca Fi

Jornada 5ª

16.11.2018 - 16.11.2018
16/11 Eslovàquia 4 - 1 Ucraïna Fi

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 República Txeca 1 - 0 Eslovàquia Fi

Classificació del grup B1 en la jornada 6ª

EQUIP PTOS TOTALS A casa FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Ucraïna 9 4 3 0 1 5 5 2 2 0 0 2 0 2 1 0 1 3 5
2 República Txeca 6 4 2 0 2 4 4 2 1 0 1 2 2 2 1 0 1 2 2
3 Eslovàquia 3 4 1 0 3 5 5 2 1 0 1 5 3 2 0 0 2 0 2

Grup B2

Jornada 1ª

07.09.2018 - 07.09.2018
07/09 Turquia 1 - 2 Rússia Fi

Jornada 2ª

10.09.2018 - 10.09.2018
10/09 Suècia 2 - 3 Turquia Fi

Jornada 3ª

11.10.2018 - 11.10.2018
11/10 Rússia 0 - 0 Suècia Fi

Jornada 4ª

14.10.2018 - 14.10.2018
14/10 Rússia 2 - 0 Turquia Fi

Jornada 5ª

17.11.2018 - 17.11.2018
17/11 Turquia 0 - 1 Suècia Fi

Jornada 6ª

20.11.2018 - 20.11.2018
20/11 Suècia 2 - 0 Rússia Fi

Classificació del grup B2 en la jornada 6ª

EQUIP PTOS TOTALS A casa FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Suècia 7 4 2 1 1 5 3 2 1 0 1 4 3 2 1 1 0 1 0
2 Rússia 7 4 2 1 1 4 3 2 1 1 0 2 0 2 1 0 1 2 3
3 Turquia 3 4 1 0 3 4 7 2 0 0 2 1 3 2 1 0 1 3 4

Grup B3

Jornada 1ª

08.09.2018 - 08.09.2018
08/09 Irlanda del Nord 1 - 2 Bòsnia i Hercegovina Fi

Jornada 2ª

11.09.2018 - 11.09.2018
11/09 Bòsnia i Hercegovina 1 - 0 Àustria Fi

Jornada 3ª

12.10.2018 - 12.10.2018
12/10 Àustria 1 - 0 Irlanda del Nord Fi

Jornada 4ª

15.10.2018 - 15.10.2018
15/10 Bòsnia i Hercegovina 2 - 0 Irlanda del Nord Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 15.11.2018
15/11 Àustria 0 - 0 Bòsnia i Hercegovina Fi

Jornada 6ª

18.11.2018 - 18.11.2018
18/11 Irlanda del Nord 1 - 2 Àustria Fi

Classificació del grup B3 en la jornada 6ª

EQUIP PTOS TOTALS A casa FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Bòsnia i Hercegovina 10 4 3 1 0 5 1 2 2 0 0 3 0 2 1 1 0 2 1
2 Àustria 7 4 2 1 1 3 2 2 1 1 0 1 0 2 1 0 1 2 2
3 Irlanda del Nord 0 4 0 0 4 2 7 2 0 0 2 2 4 2 0 0 2 0 3

Grup B4

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 Gal·les 4 - 1 República d'Irlanda Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 09.09.2018
09/09 Dinamarca 2 - 0 Gal·les Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 República d'Irlanda 0 - 0 Dinamarca Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 República d'Irlanda 0 - 1 Gal·les Fi

Jornada 5ª

16.11.2018 - 16.11.2018
16/11 Gal·les 1 - 2 Dinamarca Fi

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 Dinamarca 0 - 0 República d'Irlanda Fi

Classificació del grup B4 en la jornada 6ª

EQUIP PTOS TOTALS A casa FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Dinamarca 8 4 2 2 0 4 1 2 1 1 0 2 0 2 1 1 0 2 1
2 Gal·les 6 4 2 0 2 6 5 2 1 0 1 5 3 2 1 0 1 1 2
3 República d'Irlanda 2 4 0 2 2 1 5 2 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 4

Grup C1

Jornada 1ª

07.09.2018 - 07.09.2018
07/09 Albània 1 - 0 Israel Fi

Jornada 2ª

10.09.2018 - 10.09.2018
10/09 Escòcia 2 - 0 Albània Fi

Jornada 3ª

11.10.2018 - 11.10.2018
11/10 Israel 2 - 1 Escòcia Fi

Jornada 4ª

14.10.2018 - 14.10.2018
14/10 Israel 2 - 0 Albània Fi

Jornada 5ª

17.11.2018 - 17.11.2018
17/11 Albània 0 - 4 Escòcia Fi

Jornada 6ª

20.11.2018 - 20.11.2018
20/11 Escòcia 3 - 2 Israel Fi

Classificació del grup C1 en la jornada 6ª

EQUIP PTOS TOTALS A casa FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Escòcia 9 4 3 0 1 10 4 2 2 0 0 5 2 2 1 0 1 5 2
2 Israel 6 4 2 0 2 6 5 2 2 0 0 4 1 2 0 0 2 2 4
3 Albània 3 4 1 0 3 1 8 2 1 0 1 1 4 2 0 0 2 0 4

Grup C2

Jornada 1ª

08.09.2018 - 08.09.2018
08/09 Finlàndia 1 - 0 Hongria Fi
08/09 Estònia 0 - 1 Grècia Fi

Jornada 2ª

11.09.2018 - 11.09.2018
11/09 Finlàndia 1 - 0 Estònia Fi
11/09 Hongria 2 - 1 Grècia Fi

Jornada 3ª

12.10.2018 - 12.10.2018
12/10 Estònia 0 - 1 Finlàndia Fi
12/10 Grècia 1 - 0 Hongria Fi

Jornada 4ª

15.10.2018 - 15.10.2018
15/10 Estònia 3 - 3 Hongria Fi
15/10 Finlàndia 2 - 0 Grècia Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 15.11.2018
15/11 Grècia 1 - 0 Finlàndia Fi
15/11 Hongria 2 - 0 Estònia Fi

Jornada 6ª

18.11.2018 - 18.11.2018
18/11 Grècia 0 - 1 Estònia Fi
18/11 Hongria 2 - 0 Finlàndia Fi

Classificació del grup C2 en la jornada 6ª

EQUIP PTOS TOTALS A casa FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Finlàndia 12 6 4 0 2 5 3 3 3 0 0 4 0 3 1 0 2 1 3
2 Hongria 10 6 3 1 2 9 6 3 3 0 0 6 1 3 0 1 2 3 5
3 Grècia 9 6 3 0 3 4 5 3 2 0 1 2 1 3 1 0 2 2 4
4 Estònia 4 6 1 1 4 4 8 3 0 1 2 3 5 3 1 0 2 1 3

Grup C3

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 Noruega 2 - 0 Xipre Fi
06/09 Eslovènia 1 - 2 Bulgària Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 09.09.2018
09/09 Bulgària 1 - 0 Noruega Fi
09/09 Xipre 2 - 1 Eslovènia Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 Noruega 1 - 0 Eslovènia Fi
13/10 Bulgària 2 - 1 Xipre Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 Noruega 1 - 0 Bulgària Fi
16/10 Eslovènia 1 - 1 Xipre Fi

Jornada 5ª

16.11.2018 - 16.11.2018
16/11 Xipre 1 - 1 Bulgària Fi
16/11 Eslovènia 1 - 1 Noruega Fi

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 Bulgària 1 - 1 Eslovènia Fi
19/11 Xipre 0 - 2 Noruega Fi

Classificació del grup C3 en la jornada 6ª

EQUIP PTOS TOTALS A casa FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Noruega 13 6 4 1 1 7 2 3 3 0 0 4 0 3 1 1 1 3 2
2 Bulgària 11 6 3 2 1 7 5 3 2 1 0 4 2 3 1 1 1 3 3
3 Xipre 5 6 1 2 3 5 9 3 1 1 1 3 4 3 0 1 2 2 5
4 Eslovènia 3 6 0 3 3 5 8 3 0 2 1 3 4 3 0 1 2 2 4

Grup C4

Jornada 1ª

07.09.2018 - 07.09.2018
07/09 Lituània 0 - 1 Sèrbia Fi
07/09 Romania 0 - 0 Montenegro Fi

Jornada 2ª

10.09.2018 - 10.09.2018
10/09 Montenegro 2 - 0 Lituània Fi
10/09 Sèrbia 2 - 2 Romania Fi

Jornada 3ª

11.10.2018 - 11.10.2018
11/10 Lituània 1 - 2 Romania Fi
11/10 Montenegro 0 - 2 Sèrbia Fi

Jornada 4ª

14.10.2018 - 14.10.2018
14/10 Romania 0 - 0 Sèrbia Fi
14/10 Lituània 1 - 4 Montenegro Fi

Jornada 5ª

17.11.2018 - 17.11.2018
17/11 Sèrbia 2 - 1 Montenegro Fi
17/11 Romania 3 - 0 Lituània Fi

Jornada 6ª

20.11.2018 - 20.11.2018
20/11 Montenegro 0 - 1 Romania Fi
20/11 Sèrbia 4 - 1 Lituània Fi

Classificació del grup C4 en la jornada 6ª

EQUIP PTOS TOTALS A casa FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Sèrbia 14 6 4 2 0 11 4 3 2 1 0 8 4 3 2 1 0 3 0
2 Romania 12 6 3 3 0 8 3 3 1 2 0 3 0 3 2 1 0 5 3
3 Montenegro 7 6 2 1 3 7 6 3 1 0 2 2 3 3 1 1 1 5 3
4 Lituània 0 6 0 0 6 3 16 3 0 0 3 2 7 3 0 0 3 1 9

Grup D1

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 Kazakhstan 0 - 2 Geòrgia Fi
06/09 Letònia 0 - 0 Andorra Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 10.09.2018
09/09 Geòrgia 1 - 0 Letònia Fi
10/09 Andorra 1 - 1 Kazakhstan Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 Geòrgia 3 - 0 Andorra Fi
13/10 Letònia 1 - 1 Kazakhstan Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 Kazakhstan 4 - 0 Andorra Fi
16/10 Letònia 0 - 3 Geòrgia Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 15.11.2018
15/11 Kazakhstan 1 - 1 Letònia Fi
15/11 Andorra 1 - 1 Geòrgia Fi

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 Andorra 0 - 0 Letònia Fi
19/11 Geòrgia 2 - 1 Kazakhstan Fi

Classificació del grup D1 en la jornada 6ª

EQUIP PTOS TOTALS A casa FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Geòrgia 16 6 5 1 0 12 2 3 3 0 0 6 1 3 2 1 0 6 1
2 Kazakhstan 6 6 1 3 2 8 7 3 1 1 1 5 3 3 0 2 1 3 4
3 Letònia 4 6 0 4 2 2 6 3 0 2 1 1 4 3 0 2 1 1 2
4 Andorra 4 6 0 4 2 2 9 3 0 3 0 2 2 3 0 1 2 0 7

Grup D2

Jornada 1ª

08.09.2018 - 08.09.2018
08/09 Bielorússia 5 - 0 Sant_Marí! Fi
08/09 Luxemburg 4 - 0 Moldàvia Fi

Jornada 2ª

11.09.2018 - 11.09.2018
11/09 Moldàvia 0 - 0 Bielorússia Fi
11/09 Sant_Marí! 0 - 3 Luxemburg Fi

Jornada 3ª

12.10.2018 - 12.10.2018
12/10 Bielorússia 1 - 0 Luxemburg Fi
12/10 Moldàvia 2 - 0 Sant_Marí! Fi

Jornada 4ª

15.10.2018 - 15.10.2018
15/10 Bielorússia 0 - 0 Moldàvia Fi
15/10 Luxemburg 3 - 0 Sant_Marí! Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 15.11.2018
15/11 Luxemburg 0 - 2 Bielorússia Fi
15/11 Sant_Marí! 0 - 1 Moldàvia Fi

Jornada 6ª

18.11.2018 - 18.11.2018
18/11 Moldàvia 1 - 1 Luxemburg Fi
18/11 Sant_Marí! 0 - 2 Bielorússia Fi

Classificació del grup D2 en la jornada 6ª

EQUIP PTOS TOTALS A casa FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Bielorússia 14 6 4 2 0 10 0 3 2 1 0 6 0 3 2 1 0 4 0
2 Luxemburg 10 6 3 1 2 11 4 3 2 0 1 7 2 3 1 1 1 4 2
3 Moldàvia 9 6 2 3 1 4 5 3 1 2 0 3 1 3 1 1 1 1 4
4 San Marino 0 6 0 0 6 0 16 3 0 0 3 0 6 3 0 0 3 0 10

Grup D3

Jornada 1ª

07.09.2018 - 07.09.2018
07/09 l'Azerbaidjan 0 - 0 Kosovo Fi
07/09 Illes Fèroe 3 - 1 Malta Fi

Jornada 2ª

10.09.2018 - 10.09.2018
10/09 Kosovo 2 - 0 Illes Fèroe Fi
10/09 Malta 1 - 1 l'Azerbaidjan Fi

Jornada 3ª

11.10.2018 - 11.10.2018
11/10 Illes Fèroe 0 - 3 l'Azerbaidjan Fi
11/10 Kosovo 3 - 1 Malta Fi

Jornada 4ª

14.10.2018 - 14.10.2018
14/10 l'Azerbaidjan 1 - 1 Malta Fi
14/10 Illes Fèroe 1 - 1 Kosovo Fi

Jornada 5ª

17.11.2018 - 17.11.2018
17/11 l'Azerbaidjan 2 - 0 Illes Fèroe Fi
17/11 Malta 0 - 5 Kosovo Fi

Jornada 6ª

20.11.2018 - 20.11.2018
20/11 Kosovo 4 - 0 l'Azerbaidjan Fi
20/11 Malta 1 - 1 Illes Fèroe Fi

Classificació del grup D3 en la jornada 6ª

EQUIP PTOS TOTALS A casa FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Kosovo 14 6 4 2 0 15 2 3 3 0 0 9 1 3 1 2 0 6 1
2 l'Azerbaidjan 9 6 2 3 1 7 6 3 1 2 0 3 1 3 1 1 1 4 5
3 Illes Fèroe 5 6 1 2 3 5 10 3 1 1 1 4 5 3 0 1 2 1 5
4 Malta 3 6 0 3 3 5 14 3 0 2 1 2 7 3 0 1 2 3 7

Grup D4

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 Armènia 2 - 1 Liechtenstein Fi
06/09 Gibraltar 0 - 2 Macedònia Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 09.09.2018
09/09 Macedònia 2 - 0 Armènia Fi
09/09 Liechtenstein 2 - 0 Gibraltar Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 Armènia 0 - 1 Gibraltar Fi
13/10 Macedònia 4 - 1 Liechtenstein Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 Armènia 4 - 0 Macedònia Fi
16/10 Gibraltar 2 - 1 Liechtenstein Fi

Jornada 5ª

16.11.2018 - 16.11.2018
16/11 Gibraltar 2 - 6 Armènia Fi
16/11 Liechtenstein 0 - 2 Macedònia Fi

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 Liechtenstein 2 - 2 Armènia Fi
19/11 Macedònia 4 - 0 Gibraltar Fi

Classificació del grup D4 en la jornada 6ª

EQUIP PTOS TOTALS A casa FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Macedònia 15 6 5 0 1 14 5 3 3 0 0 10 1 3 2 0 1 4 4
2 Armènia 10 6 3 1 2 14 8 3 2 0 1 6 2 3 1 1 1 8 6
3 Gibraltar 6 6 2 0 4 5 15 3 1 0 2 4 9 3 1 0 2 1 6
4 Liechtenstein 4 6 1 1 4 7 12 3 1 1 1 4 4 3 0 0 3 3 8

Buscador de deportes

La quiniela

Jornada 26ª - 09-12-2018 1 X 2
1 At. Madrid Alabés 1    
2 València Sevilla FC   X  
3 Vila-real Celta de Vigo     2
4 Espanyol Barcelona     2
5 Eibar Levante   X  
6 Reial Societat Valladolid     2
7 Reial Betis Rayo 1    
8 Albacete Osasuna   X  
9 Mallorca Màlaga     2
10 Real Oviedo Almeria     2
11 Alcorcón Reus Deportiu     2
12 Cadis Rayo Majadahonda 1    
13 Elx Sporting   X  
14 Lugo UD Las Palmas 1    
15 Huesca Reial Madrid 0-1